Sklep Firma Dr. Popov Produkty firmy Dr. Popov
Każdy produkt, przedstawiony i sprzedawany przez stronę www.drpopov.cz może być sprowadzony do Polski. Pytania i zamówienia dotyczące produktów niedostępnych w sklepie, proszę kierować na maila biuro@fixpharma.pl   Zapewniamy krótki czas oczekiwania i przyjazne ceny wysyłki.

Produkty firmy Dr. Popov

Firma Dr. Popov jest wiodącym, czeskim producentem wielu preparatów roślinnych, suplementów diety, maści roślinnych, olejków eterycznych i herbatek ziołowych. Tradycja badań nad roślinami i ich przetwarzaniem sięga 1995 roku a tradycje farmaceutyczne i zielarskie w rodzinie Popov są jeszcze starsze i sięgają dwóch pokoleń. Ze względu na swoje działanie, skład oraz rygorystycznie przestrzegane warunki przetwarzania, pakowania i dystrybucji, produkty firmy Dr.Popov są znane i cenione wśród odbiorców w wielu krajach.

W Polsce dostępne jest obecnie Psyllium Dr. Popova produkowane z oczyszczonych osłonek nasion indyjskiej Babki jajowatej (Plantago ovata), które jest formą naturalnego błonnika, stosowanego w Indiach od ponad 2000 lat. W przewodzie pokarmowym preparat zmienia się w żel, zwiększając 40-krotnie swoją objętość, co pobudza ściany jelit, do perystaltyki i wydalania. Oczyszcza przewód pokarmowy a poprzez swoje działanie prebiotyczne wspomaga działanie prawidłowej flory bakteryjnej w jelitach i zapewnia prawidłowe wypróżnienia. Pomaga utrzymywać prawidłowy poziom cholesterolu oraz poprawia funkcjonowanie organizmu, poprzez zmniejszanie poziomu toksyn, drobnoustrojów i szkodliwych produktów przemiany materii. Preparat nadaje się do stosowania przy dietach redukcyjnych, ale nie może być zamiennikiem zróżnicowanej, prawidłowej diety. Poprawia jakość cery. Zwiększa odporność organizmu.

Psyllium Dr.Popova znajduje zastosowanie jako środek zapobiegawczy i leczniczy w wielu schorzeniach i dolegliwościach między innymi takich jak: zaparcia nawykowe (także zaparcia u ciężarnych), hemoroidy, hipercholesterolemia czy uszkodzenia przewodu pokarmowego przez toksyny, leki i używki.

Psyllium Dr. Popova nie zawiera glutenu oraz cukru. Nie wywołuje uczuleń. Może być stosowany przez diabetyków. Jest akceptowany jako składnik diety wegańskiej i wegetariańskiej. Nie wywołuje uczuleń i przyzwyczajenia.

Dostępny w formie proszku oraz kapsułek.

Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Podczas stosowania Psyllium Dr.Popova niezbędne jest spożywanie dużej ilości płynów.

Producent: Dr. Popov s.r.o Plzeńska 857; 348 15 Plana
www.drpopov.cz
Import i dystrybucja: Merit Poland Andrzej Drabarek
Ul. Zamkowa 5 58-530 Kowary
Tel. 603 13 99 22; Tel./Fax 75 718 20 99
psyllium@merit-poland.eu

Udzielamy wszelkich informacji. Jesteśmy otwarci na współpracę, zapytania i sugestie.