Sklep Firma Dr. Popov Produkty firmy Dr. Popov
Każdy produkt, przedstawiony i sprzedawany przez stronę www.drpopov.cz może być sprowadzony do Polski. Pytania i zamówienia dotyczące produktów niedostępnych w sklepie, proszę kierować na maila biuro@fixpharma.pl   Zapewniamy krótki czas oczekiwania i przyjazne ceny wysyłki.

Historia firmy Dr. Popov

Firma Dr. Popov, to czołowy, czeski producent suplementów diety, a także herbat ziołowych, maści oraz kosmetyków naturalnych. Podstawą sukcesów firmy jest wieloletnia, rodzinna tradycja zielarstwa i ziołolecznictwa. Dziadek założyciela firmy był przez wiele lat lekarzem w koloniach francuskich w Afryce, później zaś działał w Czechach, gdzie lecząc swoich pacjentów, bardzo często korzystał z dobroczynnego działania ziół. Do jego pracy nawiązał syn Vladimir, uważany za znawcę zielarstwa oraz lecznictwa ludowego. Kontynuatorem rodzinnej tradycji jest wnuk Pavel Popov, doktor nauk przyrodniczych, którego sukcesy na polu wprowadzania nowych, naturalnych, ziołowych produktów leczniczych są znane i cenione w wielu krajach.

Firma Dr. Popov, będąca na rynku od 1995 roku, oferuje szeroki wybór znakomitej jakości naturalnych produktów leczniczych, przede wszystkim herbat ziołowych i maści. Asortyment obejmuje również kosmetyki naturalne , suplementy diety , mydła ziołowe oraz olejki eteryczne.

Firma nie skupia się jedynie na sprzedaży produktu. Każdy klient czy użytkownik preparatów Firmy Dr. Popov może liczyć na fachową, kompleksową poradę dotyczącą interesującego go problemu zdrowotnego.